אודותינו

רישום קל  נוסדה בשנת 2010 מתוך רצון להנגיש את רישום הקבלנים לקבלנים הקטנים והבינונים.

13 שנה של ידע ניסיון וקשרים בתחום הרישום קבלנים שמאפשרים לנו להעניק מיכולותינו לאלפי לקוחות מרוצים.

אנו רואים את לקוחותינו כשותפים לדרך וכיוצ"ב אנו מלווים אותם לכל אורך ההתפתחות העסקית.

מפתיחת העסק/חברה בדרך אל רישום הקבלנים, הגדלת הסיווג והעסקת העובדים הפלשתינאים.

כשותפים לדרך אנו שמים לנו כערך עליון את צרכי הלקוח, את הצורך שלו בטיפול מהיר אישי ומקצועי.

צוות רישום קל מורכב מבעלי מקצוע בעלי ניסיון נרחב כל אחד בתחומו:

עו"ד תומר ידיד – מומחה לרישום קבלנים  מזה 13 שנים, מנהל בפועל של רישום קל ובעל הסמכות המקצועית בכל הקשור ברישום קבלנים

אסתר ידיד – שותפה ומנהלת מחלקת השיווק והמכירות, עוסקת בתחום מזה 23 שנה.

אסתי אקמן – יועצת שיווק ומכירות

מירי חיקי –מנהלת תיקי לקוחות

שרה גולן – פקידת רישום קבלנים

רויטל דווידי – מנהלת תחום עובדים פלשתינאים

הצוות שלנו מגוון באנשי מקצוע שצברו ניסיון של מאות ואלפי תיקים. כתוצאה מעבודה רבת שנים על  בתיקים  אלו צברנו ידע  נרחב ביותר על דרך החשיבה, הניתוח וקבלת החלטות  של רשם הקבלנים בכל ענף וענף. הידע המעשי והתיאורטי שצבר צוות רישום קל מאפשר לנו להגיע לתוצאות מרשימות ביותר במספר הקבלנים המאושרים מבין העוסקים בתחום רישום הקבלנים.

כל קבלן יודע מה המשמעות של רישום קבלנים, רישום קבלנים/רישיון קבלן היא הדרך היחידה לפתח עסק/חברה קבלנית. היכולת לעבוד בצורה חוקית בעבודות בסכומים גבוהים מחייבת רישיון קבלן. הדרך לקבלת מכרזים ו לעבודות מול גורמים עירוניים ,ממשלתיים וביטחוניים מחייבת רישיון קבלן. לא זו בלבד השוק העסקי (קבלנים ראשיים) מחויבים היום לעבוד  רק עם קבלני משנה בעלי רישיון קבלן.

הדרך לגדול ולהתפתח בתחום הבניין והתשתיות קשורה קשר ישיר גם ליכולת גיוס עובדים מקצועיים בתחום. ידוע כי מאז הקורונה לא ניתן להשיג עובדים בתחום הבניין והתשתיות  . רישיון קבלן נותן מענה בעיה זו ע"י מתן הרישיון להעסקת עובדים פלשתינאים בענף הבניין והתשתיות.

רישום קל מושתת על ערכים, מקצועיות ,מוניטין ואמינות:

ערך עליון ברישום קל הינו – מתן ערך ללקוח על התמורה ששילם. בקשות רישום קבלנים מוגשות לבחינתו ולאישור של רשם הקבלנים. במהלך הטיפול בלקוחות /או בלקוח פוטנציאלי רישום קל תבחן את התיק ואת התאמתו לרישום. במידה וימצא שאינו מתאים מכל סיבה שהיא, רישום קל אינה נכנסת להתקשרות לאור הערך העליון של מתן ערך ללקוח על התמורה שהוא נדרש לשלם.

כמובן שמקצועיות מתבטאת בהגשת תיק ערוך בהתאם לכל הקריטריונים לרישום בפנקס הקבלנים , זה מובן מאליו. השאלה היא איכון היא מתחילה? מקצועיות מתחילה בייעוץ לפני חתימה על הסכם התקשרות בין רישום קל ללקוח, בניתוח צרכיו של הלקוח והתאמת סוג הרישיון, בתיאום ציפיות בין רישום קל ללקוח, ו בטיפול אישי, מהיר ועמידה בהתחייבויות בין רישום קל ללקוח.

רישום קל מתמחה ברישום קבלנים משנת 2010, מיום היווסדה סיימה רישום קל בהצלחה כ 2,500 רישומים לכ- 1,700 קבלנים. בין הרישומים מאות קבלנים בענפים 100 ו-200 , מאות קבלנים בענפי המשנה, הגדלות סיווג ורישיון קבלן מוכר. רישום קל  מנהלת למאות לקוחות את הבקשות לקבלת עובדים פלשתינאים בתחום הבניין. המוניטין שנרכש בעמל רב ב- 13 שנות התמחות בתחום. המוניטין שלנו מדבר בעד עצמו והוא נרכש כתוצאה ישירה מה ערכים האמינות והמקצועיות שמהווים את DNA שלנו.

אמינות היא תכונה שמצוינת כדבר שבשגרה, כולם יצהירו על עצמם כאמינים. מה באמת מאפיין  עסק כאמין?. האם 1500 לקוחות מרוצים הופכים עסק לאמין? האם 2500 רישומים מוצלחים הופכים עסק לאמין? לדעתי התשובה היא כמובן שלא. אמינות היא פועל יוצא של ערכים מקצועיות ומוניטין. אם הקווים המנחים הם מתן ערך ללקוח ע"י  טיפול מקצועי איכותי ומהיר הם המאפיינים  שהופך עסק לאמין. רישום קל שמה לעצמה דגש ליתן ערך ללקוח, לתת לו את ההרגשה שהוא הלקוח היחידי והרישיון שלו הוא הדבר החשוב ביותר לרישום קל .

 

נעים מאוד, אני עו"ד תומר ידיד מנהל ומייסד רישום קל

אני בן 45 נשוי לשרית  ואבא לדניאל אור ואביב המתגוררים באושר בקרית אתא.

אני עוסק בתחום הרישוי קבלנים מזה 13 שנה. במשך השנים בהם רישום קל  התבססה והשתרשה בתחום הרישום קבלנים צברתי ידע נרחב בתחום. עם השנים השתנו הרשמים(רשם הקבלנים) וכך גם הדרישות לרישום ואני למדתי את השינויים והדרישות המשתנות  והתאמתי את  התיקים שהוגשו בהתאם לרצונותיו של כל רשם ורשם. במשך השנים פיתחתי מודולים שמאפשרים לי לבחון ולנבות את תוצאות הבקשות שמוגשות על ידי לרשם הקבלנים באחוזים גבוהים ביותר .

במידת הצורך וכאשר רשם הקבלנים קיבל החלטה שאינה עמדה בקריטריונים הקבועים בחוק, הגשתי עליה ערר לבית המשפט המחוזי, על מנת  לוודא כי בקשות המוגשות על ידי ידונו בהתאם לקריטריונים שנקבעו בחוק, בתקנות ובפסיקה.

הקשרים שרקמתי במשך השנים עם בעלי תפקידים ברשם הקבלנים מאפשרים לי להתדיין איתם ככל שעולה הצורך בכך.

התפיסה המקצועית שלי מנחה את רישום קל ולפיה ערך ,מקצועיות, מוניטין ואמינות  הם לפני הכל. אני איש של אנשים וחי בינהם ודרכי  היא דרך של עשיה וערכים, לקוחותיי יעידו על זה.

הלקוחות שלי הם המשפחה שלי והמשפחה שלי זה הדבר הכי חשוב בעניי.

תחום הפעילות של רשם קל

רישום בענפים ראשיים ומשניים

הגדלת סיווג

תוספת ענפים

רישום קבלן מוכר

רישום מס ספק במשרד הביטחון

הגשות לפי תקנות מעקב (מעקב סיווג)

רישום על סמך בעלי כישורים והחלפת בעלי כישורים

רישום מחדש לאחר גריעה

רישום חברות ופרטיים

רישום חברות ברשם החברות

רישום שותפויות ברשם השותפויות

רישום מהיר

רישום יעיל

רישום מקצועי

מחיר הגון

בין לקוחותינו

רישום קל מייעצת מבצעת רישום קבלנים  משנת 2011, במשך השנים האחרונות ביצענו  כ-   1000רישומים בתחומים שונים ומגוונים כגון, רישום בענפי משנה, ענפים ראשיים, רישום קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות ורישום מספר ספק במשרד הביטחון (מכרזים של משרד הביטחון). להלן רשימה חלקית של לקוחות שקיבלו רישיון מסוף שנת 2019 עד לימים אלו

דילוג לתוכן